Online hrací automat Pharaos Riches

Moderní online automat Pharaos Riches jehož hlavním motivem jsou Egypt. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Slot Pharaos Riches to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 150 Kč nabízí až 30 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Jaké jsou parametry online automatu Pharaos Riches

Pharaos Riches
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Koukněte se na online výherní automat Pharaos Riches

Online Slot Pharaos Riches k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Pharaos Riches

30 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Pharaos Riches. Pharaos Riches, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Pharaos Riches můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Oryx

Kde si zahrát na online slotu Pharaos Riches


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Online Slot Pharaos Riches a naše hodnocení

Snippet not selected.