Online hrací automat Space Fruits

Online Automat Space Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 243 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Údaje online výherního automatu Space Fruits

Space Fruits
Výrobce: Tech4Bet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,5%

Galerie online automatu Space Fruits

Online Slot Space Fruits na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Space Fruits?

Výherních možností na online výherním automatu Space Fruits je celkem 243 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Klasický výherní automat Space Fruits nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu Space Fruits umožnit také symbol Wild.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Tech4Bet

Kde si zahrát na online slotu Space Fruits


Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč

Naše hodnocení automatu Space Fruits

Snippet not selected.