Online hrací automat Vigorous Knights

Online Výherní Automat s pohádkovými symboly, to je moderní online výherní automat Vigorous Knights. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne slot Vigorous Knights. Za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Vigorous Knights – souhrn údajů o online automatu

Vigorous Knights
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 90%-98%

Online Slot Vigorous Knights – prohlédněte si jej

Zkuste si automat Vigorous Knights

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Vigorous Knights?

Na online výherním automatu Vigorous Knights je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Jako každý moderní online výherní automat i Vigorous Knights umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma E-Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Vigorous Knights


Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč

Naše známka pro výherní automat Vigorous Knights

Snippet not selected.