Online hrací automat Wild Rapa Nui

Moderní online slot Wild Rapa Nui jehož hlavním motivem jsou zvířata. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 180 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Parametry online automatu Wild Rapa Nui

Wild Rapa Nui
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 180
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,14%

Několik obrázků ze hry online slotu Wild Rapa Nui

Otestujte si výherní automat Wild Rapa Nui

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Wild Rapa Nui?

Výherních možností na online výherním automatu Wild Rapa Nui je celkem 30 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Wild Rapa Nui umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 180 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Wild Rapa Nui můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Oryx

Kde si můžete zahrát online automat Wild Rapa Nui


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnotíme online slot Wild Rapa Nui

Snippet not selected.