Online slot Big Win 777

Online slot Big Win 777 se symboly BAR se řadí mezi moderní online výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance. Automat Big Win 777 má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1,5 a maximum je 90 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Chance a to alespoň 3x, vyhráváte 50x vaší sázku.

Údaje online výherního automatu Big Win 777

Big Win 777
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1,5
Maximální sázka: 90
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,5%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Big Win 777

Big Win 777 online výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Big Win 777

Na online automatu Big Win 777 je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Na moderním online automatu Big Win 777 můžete spustit auto-spin a vsadit od 1,5 Kč až do výše 90 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Big Win 777 také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Automat Big Win 777 pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Big Win 777


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše známka pro online výherní automat Big Win 777

Snippet not selected.