Online slot Caramel Hot

Online výherní automat Caramel Hot s ovocnými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip. Automat Caramel Hot má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 960 Kč. Žolíkový symbol Sedmička zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Parametry online automatu Caramel Hot

Caramel Hot
Výrobce: EGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 960
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,77%

Prohlédněte si výherní automat Caramel Hot

Online Automat Caramel Hot k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Caramel Hot?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Na moderním online slotu Caramel Hot si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 960 Kč na jednu otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Caramel Hot můžete také díky symbolu Wild.

Tento online automat byl vytvořen společností EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online automaty od společnosti EGT:

  • 100 Cats
  • Oil Company II
  • 100 Super Hot

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Kde si zahrát na online slotu Caramel Hot


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak my hodnotíme automat Caramel Hot

Online slot Caramel Hot

Vyzkoušejte si automat Caramel Hot. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1