Online slot Cash Pump

Online Automat Cash Pump se řadí mezi moderní výherní automaty s ovocnými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Slot Cash Pump má šest hracích řad a šest válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 50 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním čtyři symboly Scatter, vyhrajete 7 otočení zdarma.

Souhrn informací o online automatu Cash Pump

Cash Pump
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 6
Počet herních řad: 6
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,86%

Podívejte se na online slot Cash Pump

Zkuste si zahrát na online automatu Cash Pump

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online slotu Cash Pump

Šest hracích řad na šesti válcích nabídne až 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Cash Pump umožní využít rozpětí sázek od 2 až do 50 Kč na otočku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Cash Pump výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše hodnocení automatu Cash Pump

Snippet not selected.