Online slot Hot Blizzard

Hot Blizzard se vzhledem řadí mezi old school výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento automat má v nabídce sázková kancelář SynotTip. Výherní automat Hot Blizzard má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Hvězda a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn parametrů online automatu Hot Blizzard

Hot Blizzard
Výrobce: Tom Horn
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,8%

Online Slot Hot Blizzard – prohlédněte si jej

Hot Blizzard online výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Hot Blizzard?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Hot Blizzard umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku. Výhry na online slotu Hot Blizzard vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Tom Horn

Hot Blizzard online slot, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme online automat Hot Blizzard

Snippet not selected.