Online slot Jewels Quest 2

Online Automat s antickými symboly, to je klasický online slot Jewels Quest 2. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor. Výherní automat Jewels Quest 2 má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí.

Výherní Automat Jewels Quest 2 a jeho údaje

Jewels Quest 2
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Jewels Quest 2

Otestovat online automat Jewels Quest 2

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jewels Quest 2, jak ovládat?

Až 20 výherních možností nabízí online slot Jewels Quest 2 na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online automatu Jewels Quest 2 můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 1000 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online automatu Jewels Quest 2 je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Online Slot Jewels Quest 2 vytvořila společnost E-Gaming

Kde je možné si zahrát slot Jewels Quest 2


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Co my říkáme na online výherní automat Jewels Quest 2

Online slot Jewels Quest 2

Výherní Automat Jewels Quest 2 k otestování. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2