Online slot Maaax Diamonds

Online Slot s ovocnými symboly, to je old school online slot Maaax Diamonds. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Synotu. Slot Maaax Diamonds nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 450 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Informace o online výherním automatu Maaax Diamonds

Maaax Diamonds
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,07%

Obrázky ze hry z online slotu Maaax Diamonds

Zkuste si automat Maaax Diamonds

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Maaax Diamonds

Na online slotu Maaax Diamonds je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Old School online výherní automat Maaax Diamonds nabízí sázku až 450 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Oryx

V jakém online casinu je možné si zahrát Maaax Diamonds


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Co my říkáme na online slot Maaax Diamonds

Snippet not selected.