Online slot Sevens&Fruits

Online výherní automat Sevens&Fruits se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Automat Sevens&Fruits to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 400 Kč nabízí až 5 výherních linií. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 2x vloženou částku.

Sevens&Fruits – souhrn údajů o online automatu

Sevens&Fruits
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 404000
Výhernost: 96,31%

Online Slot Sevens&Fruits – prohlédněte si jej

Online Automat Sevens&Fruits na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Sevens&Fruits

Sevens&Fruits slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Na moderním online automatu Sevens&Fruits si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 400 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní výhernímho automatu Sevens&Fruits je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Scatter.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Kde si zahrát na online slotu Sevens&Fruits


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak my hodnotíme automat Sevens&Fruits

Snippet not selected.