Online slot Wild Frames

Online Automat s karetními symboly, to je moderní výherní automat Wild Frames. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Sedm válců sedm hracích řad, to je to co nabídne automat Wild Frames. Za sázku v rozpětí od 2 až do 70 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Wild Frames – souhrn údajů o výherním automatu

Wild Frames
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 7
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 70
Maximální výhra: 490000
Výhernost: 96,50%

Online Slot Wild Frames – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Wild Frames

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Wild Frames

Wild Frames slot má sedm válců a sedm hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Wild Frames je moderním online automatem s možností sázky až do výše 70 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Wild Frames, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hodnotíme online automat Wild Frames

Snippet not selected.