Online výherní automat After Dark

After Dark se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou upíři. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Online Slot After Dark a jeho údaje

After Dark
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Podívejte se na online slot After Dark

After Dark online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

After Dark, jak ovládat?

5 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat After Dark. Klasický online automat After Dark nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu After Dark umožnit také symbol Wild.

Online Automat After Dark pochází z dílny firmy E-Gaming

Kde si zahrát automat After Dark


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat After Dark

Online výherní automat After Dark

Vyzkoušejte si automat After Dark. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.2