Online výherní automat Black Magic HD

Black Magic HD

Online Automat Black Magic HD se řadí mezi moderní výherní automaty s symboly fantasy. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Slot Black Magic Hd má tři hrací řady a tři válce na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 200 Kč. Když v herním poli zastavíte tři symboly MAX POWER, vyhráváte 50-ti násobek vsazené sumy.

Jaké jsou parametry online automatu Black Magic HD

Black Magic HD
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 92,00%

Online Výherní Automat Black Magic HD – podívejte se na něj

Zkuste si zahrát na online automatu Black Magic HD

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Black Magic HD, jak ovládat?

Až 5 výherních možností nabízí online výherní automat Black Magic HD na třech válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Black Magic HD můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 200 Kč na jednu otáčku. Výhry na online slotu Black Magic HD vám může přinést také bonusový smybol Bonus.

Synot je výrobcem tohoto online automatu

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

  • Hunter’s Spirit
  • Respin Joker
  • Gem-O-Rama.

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Black Magic HD


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu Black Magic HD

Online výherní automat Black Magic HD

Vyzkoušet si slot Black Magic HD. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1