Online výherní automat Black Pearl

Black Pearl

Výherní Automat se symboly mořského světa, to je klasický online výherní automat Black Pearl. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu a sázková kancelář Betoru. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 180 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští pět Free Spinů.

Black Pearl – informace o online automatu

Black Pearl
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 180
Maximální výhra: 486000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Výherní Automat Black Pearl – podívejte se na něj

Otestujte si online slot Black Pearl

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Black Pearl?

Na online slotu Black Pearl je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 9 výherních kombinací. Jako každý klasický výherní automat i Black Pearl umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 180 Kč. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild.

Online Automat Black Pearl pochází z dílny firmy E-Gaming

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Black Pearl


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Hodnotíme online slot Black Pearl

Online výherní automat Black Pearl

Zkuste si automat Black Pearl. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1