Online výherní automat Ramses Book

Výherní automat Ramses Book se symboly Egypta se řadí mezi klasický online automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol Kniha, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Kniha10 Free spinů.

Online Slot Ramses Book a jeho parametry

Ramses Book
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,15%

Online Výherní Automat Ramses Book – podívejte se na něj

Vyzkoušejte si automat Ramses Book

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Ramses Book?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Ramses Book umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 50 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Ramses Book můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Oryx

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Ramses Book


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme online výherní automat Ramses Book

Snippet not selected.