Online výherní automat Super Reels Deluxe

Výherní automat Super Reels Deluxe se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou gangsteři. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a v casinu Betor. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Super Reels Deluxe. Za sázku v rozpětí od 5 až do 450 Kč nabídne až 40 výherních linií. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Informace o online slotu Super Reels Deluxe

Super Reels Deluxe
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 495000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Prohlédněte si online slot Super Reels Deluxe

Vyzkoušejte si automat Super Reels Deluxe

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Super Reels Deluxe, jak ovládat?

Výherních možností na online automatu Super Reels Deluxe je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Super Reels Deluxe umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 450 Kč na otočku. Nečekanou výhru může na automatu Super Reels Deluxe umožnit také symbol Wild.

Online Automat Super Reels Deluxe vytvořila společnost E-Gaming

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Super Reels Deluxe


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Výherní Automat Super Reels Deluxe a naše hodnocení

Online výherní automat Super Reels Deluxe

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Super Reels Deluxe. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v online casinu Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1