Online výherní automat Tornado Bill

Klasické online sloty reprezentuje slot Tornado Bill, který vás pobaví v tématu se symboly westernu. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Online výherní automat Tornado Bill má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Větrný mlýn, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Online Automat Tornado Bill a jeho údaje

Tornado Bill
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Galerie online automatu Tornado Bill

Otestovat online automat Tornado Bill

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online výherního automatu Tornado Bill

Až 20 výherních možností nabízí online slot Tornado Bill na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Klasický výherní automat Tornado Bill nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Tornado Bill umožnit také symboly Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností E-Gaming

V jakém online casinu je možné si zahrát Tornado Bill


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Známkujeme online slot Tornado Bill

Online výherní automat Tornado Bill

Tornado Bill online slot k vyzkoušení. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu a sázková kancelář Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9