Online výherní automat Wild Burning Wins: 5 lines

Výherní automat Wild Burning Wins: 5 lines se řadí mezi moderní výherní automaty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip. Online slot Wild Burning Wins: 5 lines má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 500 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o výherním automatu Wild Burning Wins: 5 lines

Wild Burning Wins: 5 lines
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,3%

Koukněte se na online výherní automat Wild Burning Wins: 5 lines

Vyzkoušet si slot Wild Burning Wins: 5 lines

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online výherního automatu Wild Burning Wins: 5 lines

Výherních možností na online automatu Wild Burning Wins: 5 lines je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách. Na moderním online automatu Wild Burning Wins: 5 lines si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Wild Burning Wins: 5 lines můžete radovat také díky symbolu Wild.

Tento výherní automat je produktem společnosti Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Wild Burning Wins: 5 lines


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Online Výherní Automat Wild Burning Wins: 5 lines a naše hodnocení

Snippet not selected.