Online výherní automat Wilds Gone Wild

Online Automat Wilds Gone Wild se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je jídlo. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Automat Wilds Gone Wild to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 450 Kč nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Wilds Gone Wild – informace o online slotu

Wilds Gone Wild
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,07%

Koukněte se na výherní automat Wilds Gone Wild

Zkuste si zahrát na online automatu Wilds Gone Wild

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Wilds Gone Wild?

Výherních možností na online výherním automatu Wilds Gone Wild je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní výherní automat i Wilds Gone Wild umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 450 Kč. Výhry na online automatu Wilds Gone Wild vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Výrobcem je společnost Oryx

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Wilds Gone Wild


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu Wilds Gone Wild

Snippet not selected.