Výherní automat Ancient Riches

Online slot Ancient Riches se řadí mezi klasické výherní automaty se symboly Číny. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 420 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Online Automat Ancient Riches a jeho údaje

Ancient Riches
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 420
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,15%

Obrázky ze hry z výherního automatu Ancient Riches

Ancient Riches online slot na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání výherního automatu Ancient Riches

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 30 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Ancient Riches si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 420 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Ancient Riches můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti Oryx

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Ancient Riches


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnotíme online automat Ancient Riches

Snippet not selected.