Výherní automat Book of Ages

Book of Ages je online výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o klasický online výherní automat. Tento automat má v nabídce sázková kancelář SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 80 Kč. Univerzální Kniha nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Kniha, získáváte 10 otočení zdarma.

Údaje online výherního automatu Book of Ages

Book of Ages
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 80
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,15%

Koukněte se na online výherní automat Book of Ages

Otestovat online automat Book of Ages

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Book of Ages

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Book of Ages. Samozřejmě na výherním automatu Book of Ages můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 80 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Book of Ages můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Oryx

Kde si můžete zahrát online automat Book of Ages


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Co my říkáme na výherní automat Book of Ages

Snippet not selected.