Výherní automat Book of Crazy Chicken

Výherní automat Book of Crazy Chicken se řadí mezi klasické online automaty se symboly Egypta. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 80 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Kniha, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Kniha, získáváte 10 otočení zdarma.

Souhrn informací o online výherním automatu Book of Crazy Chicken

Book of Crazy Chicken
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 80
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,15%

Několik obrázků ze hry online slotu Book of Crazy Chicken

Otestujte si výherní automat Book of Crazy Chicken

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Book of Crazy Chicken

Na výherním automatu Book of Crazy Chicken je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Na klasickém výherním automatu Book of Crazy Chicken si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 80 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Book of Crazy Chicken umožnit také symboly Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Oryx

Kde si zahrát na online slotu Book of Crazy Chicken


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme online výherní automat Book of Crazy Chicken

Snippet not selected.