Výherní automat Cazino Cosmos

Cazino Cosmos je výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní online výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v casinu Chance. Slot Cazino Cosmos má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2,5 a maximum je 25 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma.

Údaje online automatu Cazino Cosmos

Cazino Cosmos
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 25
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96%

Prohlédněte si online automat Cazino Cosmos

Zkuste si automat Cazino Cosmos

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
🎯 Spustit hru

Ovládání výherního automatu Cazino Cosmos

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Cazino Cosmos na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Cazino Cosmos můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2,5 až 25 Kč na jednu otáčku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Cazino Cosmos můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Yggdrasil Gaming

Cazino Cosmos výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše hodnocení automatu Cazino Cosmos

Snippet not selected.