Výherní automat Chilli Fruits

Online výherní automat Chilli Fruits se funkčností řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Apollo Games. Automat Chilli Fruits to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 500 Kč nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Parametry výherního automatu Chilli Fruits

Chilli Fruits
Výrobce: CT Gaming
Najdete v casinech: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,02%-95,56%

Koukněte se na online slot Chilli Fruits

Otestujte si online automat Chilli Fruits

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Chilli Fruits?

Až 10 výherních možností nabízí výherní automat Chilli Fruits na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Chilli Fruits umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 500 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Chilli Fruits také díky symbolu Wild.

Tento výherní automat je produktem společnosti CT Gaming

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Chilli Fruits

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

  • Pandora
  • Slot Birds
  • Bonus Joker II

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Hodnocení online slotu Chilli Fruits

Snippet not selected.