Výherní automat Explodiac

Old School online výherní automaty reprezentuje automat Explodiac, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Tento online slot na vás čeká v casinu SynotTip. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 300 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Parametry výherního automatu Explodiac

Explodiac
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,12%

Galerie online slotu Explodiac

Otestovat online automat Explodiac

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Explodiac

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Jako každý old school online výherní automat i Explodiac umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 300 Kč. Zábava při hraní online slotu Explodiac je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Tento online automat byl vytvořen společností Oryx

Online Výherní Automat Explodiac, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Známkujeme výherní automat Explodiac

Snippet not selected.