Výherní automat Fire Toad

Moderní výherní automat Fire Toad jehož hlavním motivem jsou zvířata. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Fire Toad. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 1024 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol Motýl, který nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Motýl, získáváte 9 Free spinů.

Údaje výherního automatu Fire Toad

Fire Toad
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,20%

Prohlédněte si online výherní automat Fire Toad

Zkuste si zahrát na online slotu Fire Toad

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Fire Toad, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 1024 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Fire Toad umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fire Toad můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Výherní Automat Fire Toad vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Fire Toad


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Náš názor na online výherní automat Fire Toad

Snippet not selected.