Výherní automat Fortunes of Ali Baba

Hlavním motivem online slotu Fortunes of Ali Baba je Egypt, jde o moderní online automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v online casinu Chance. Výherní Automat Fortunes Of Ali Baba má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 50 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním dva symboly Scatter, vyhrajete až 100x výši vaší sázky.

Jaké jsou parametry výherního automatu Fortunes of Ali Baba

Fortunes of Ali Baba
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,89%

Online Slot Fortunes of Ali Baba – prohlédněte si jej

Výherní Automat Fortunes of Ali Baba na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Fortunes of Ali Baba

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Na moderním výherním automatu Fortunes of Ali Baba můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 50 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Fortunes of Ali Baba vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Play’n GO je výrobcem tohoto online slotu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Fortunes of Ali Baba


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše hodnocení automatu Fortunes of Ali Baba

Snippet not selected.