Výherní automat Frutty Lab

Hlavním motivem výherního automatu Frutty Lab je ovoce, jde o moderní online slot. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu, v online casinu Betoru nebo v herně Chance. Slot Frutty Lab nabídne čtyři válce a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 256 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Frutty Lab – souhrn údajů o online automatu

Frutty Lab
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor, Chance
Počet válců: 4
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 200000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Několik obrázků ze hry online automatu Frutty Lab

Zkuste si automat Frutty Lab

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Frutty Lab

Frutty Lab slot má čtyři válce a čtyři hrací řady, které nabízejí 256 výherních možností. Frutty Lab je moderním online slotem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu Frutty Lab můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Tento výherní automat je produktem společnosti E-Gaming

Kde si zahrát automat Frutty Lab


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše známka pro výherní automat Frutty Lab

Výherní automat Frutty Lab

Otestovat online automat Frutty Lab. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1