Výherní automat Joker Crown

Výherní automat Joker Crown se funkčností řadí mezi old school výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Výherní automat Joker Crown má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Když v herním poli zastavíte dva symboly Mystery, vyhráváte 50-ti násobek vsazené sumy. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Joker Crown – informace o online slotu

Joker Crown
Výrobce: Tech4Bet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95%

Výherní Automat Joker Crown – prohlédněte si jej

Vyzkoušet si slot Joker Crown

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Joker Crown

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Joker Crown umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 1000 Kč na otočku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, a Free-Spin.

Výherní Automat Joker Crown vytvořila společnost Tech4Bet

Kde je možné si zahrát slot Joker Crown


Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč

Naše známka pro online slot Joker Crown

Snippet not selected.