Výherní automat Lucky Clover

Lucky Clover se vzhledem řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Apollo Games. Automat Lucky Clover to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 125 Kč nabízí až 5 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 5x, vám přinese výhru ve výši 50x násobku vaší vsazené částky. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 20x výši vaší sázky.

Údaje online automatu Lucky Clover

Lucky Clover
Výrobce: CT Gaming
Najdete v casinech: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 375000
Výhernost: 94,06%-95,8%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Lucky Clover

Lucky Clover online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Lucky Clover

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Lucky Clover poskytnou až 5 výherních variant. Lucky Clover je old school online slotem s možností sázky až do výše 125 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Lucky Clover přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti CT Gaming

Kde si zahrát automat Lucky Clover

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

  • Pandora
  • Slot Birds
  • Bonus Joker II

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Jak my hodnotíme automat Lucky Clover

Snippet not selected.