Výherní automat Royal Seven XXL

Online výherní automat Royal Seven XXL se řadí mezi old school výherní automaty s ovocnými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu SynotTip. Automat Royal Seven XXL nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 190 Kč.

Royal Seven XXL – souhrn údajů o online výherním automatu

Royal Seven XXL
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 190
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,11%

Prohlédněte si online automat Royal Seven XXL

Zkuste si automat Royal Seven XXL

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Royal Seven XXL

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Royal Seven XXL můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 190 Kč na jednu otáčku.

Tento online automat je produktem společnosti Oryx

Výherní Automat Royal Seven XXL, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu Royal Seven XXL

Snippet not selected.