Výherní automat Savanna Moon

Výherní automat Savanna Moon se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu SynotTip. Slot Savanna Moon to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 180 Kč nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter15 Free spinů.

Online Výherní Automat Savanna Moon a jeho údaje

Savanna Moon
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 180
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,13%

Koukněte se na online výherní automat Savanna Moon

Otestovat online automat Savanna Moon

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní výherního automatu Savanna Moon

Až 10 výherních možností nabízí online výherní automat Savanna Moon na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online slotu Savanna Moon můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 180 Kč na jedno otočení. Z vysoké výhry se na automatu Savanna Moon můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Oryx

Výherní Automat Savanna Moon, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu Savanna Moon

Snippet not selected.