Výherní automat Sherlock. A Scandal in Bohemia

Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Sherlock. A Scandal in Bohemia, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Tento automat má v nabídce sázková kancelář SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Červený Bonus, vyhrajete 25x hodnotu vašeho vkladu. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma. Zastavením 3 symbolů Zelený Bonus na hracím poli vyhrajete 55x hodnotu vaší sázky.

Souhrn informací o online slotu Sherlock. A Scandal in Bohemia

Sherlock. A Scandal in Bohemia
Výrobce: Tom Horn
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 150000
Výhernost: 96%

Koukněte se jak vypadá online slot Sherlock. A Scandal in Bohemia

Sherlock. A Scandal in Bohemia online slot na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Sherlock. A Scandal in Bohemia, jak ovládat?

Až 25 výherních možností nabízí online automat Sherlock. A Scandal in Bohemia na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Sherlock. A Scandal in Bohemia umožní využít rozpětí sázek od 2 až do 1000 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Sherlock. A Scandal in Bohemia umožnit také symboly Bonus, Wild, Scatter a Free-Spin.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Tom Horn

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Sherlock. A Scandal in Bohemia


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Výherní Automat Sherlock. A Scandal in Bohemia a naše hodnocení

Snippet not selected.