Výherní automat Sticky Four

Hlavním motivem online výherního automatu Sticky Four je středověk, jde o klasický online slot. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru. Online výherní automat Sticky Four má čtyři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 800 Kč. Po výhře následuje Respin, kterým získáte otočku zdarma. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Parametry výherního automatu Sticky Four

Sticky Four
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 480000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Obrázky ze hry z online slotu Sticky Four

Sticky Four online výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Sticky Four, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci na výherním automatu Sticky Four poskytnou až 10 výherních variant. Klasický online slot Sticky Four nabízí sázku až 800 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online slotu Sticky Four je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma E-Gaming

Online Automat Sticky Four, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Naše hodnocení automatu Sticky Four

Výherní automat Sticky Four

Vyzkoušejte si automat Sticky Four. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9