Výherní automat The Land Of Heroes

Klasické výherní automaty reprezentuje automat The Land Of Heroes, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu. Výherní Automat The Land Of Heroes to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 350 Kč nabízí až 20 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 7 otoček zdarma.

Parametry online automatu The Land Of Heroes

The Land Of Heroes
Výrobce: Oryx
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 350
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,17%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat The Land Of Heroes

Zkuste si zahrát na online slotu The Land Of Heroes

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu The Land Of Heroes

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat The Land Of Heroes na pěti válcích a třech herních řadách. The Land Of Heroes je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 350 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu The Land Of Heroes umožnit také symboly Wild a Scatter.

Online Automat The Land Of Heroes pochází z dílny firmy Oryx

The Land Of Heroes online slot, kde si zahrát


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Náš názor na online výherní automat The Land Of Heroes

Snippet not selected.