Online slot The Big Easy

The Big Easy se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je hudba. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat The Big Easy. Za sázku v rozpětí od 20 až do 10000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol Big Easy nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 4x vsazenou sumu.

Jaké jsou parametry výherního automatu The Big Easy

The Big Easy
Výrobce: IGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 20
Maximální sázka: 10000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,16%

Galerie online slotu The Big Easy

Otestujte si online výherní automat The Big Easy

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat The Big Easy?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na výherním automatu The Big Easy můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 20 až 10000 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu The Big Easy můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výherní Automat The Big Easy pochází z dílny firmy IGT

Kde si zahrát na online slotu The Big Easy


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Co my říkáme na online slot The Big Easy

Online slot The Big Easy

Vyzkoušejte si automat The Big Easy. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9