Online hrací automat Big Top

Online Automat se symboly zvířat, to je old school online automat Big Top. Online Automat Big Top má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Online Automat Big Top a jeho údaje

Big Top
Výrobce:Microgaming
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:25000 Kč
Výhernost:96,94%

Galerie online slotu Big Top

Vyzkoušet si slot Big Top

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Big Top, jak ovládat?

Big Top, což je old school online slot s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. 9 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Big Top. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Big Top můžete také díky symbolu Wild.

Výherní Automat Big Top pochází z dílny firmy Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

  • 5 Reel Drive
  • Break Away
  • Cashville

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Big Top online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online výherní automat Big Top

Online hrací automat Big Top

Online slot Big Top se řadí mezi old school online výherní automaty se symboly zvířat. Na online výherním automatu Big Top je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 9 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.3