Online slot Carnaval

Online Automat s karnevalovými symboly, to je old school online automat Carnaval. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Automat Carnaval to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 50 Kč nabízí až 9 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Online Výherní Automat Carnaval a jeho parametry

Carnaval
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 25000
Výhernost: 96,94%

Koukněte se na výherní automat Carnaval

Vyzkoušet si slot Carnaval

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Carnaval

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 9 výherních variant. Carnaval, což je old school online automat s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Online Automat Carnaval pochází z dílny firmy Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

  • 5 Reel Drive
  • Break Away
  • Cashville

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Carnaval, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Carnaval

Online slot Carnaval

Zkuste si zahrát na výherním automatu Carnaval. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0