Online výherní automat 5 Reel Drive

Hlavním motivem online výherního automatu 5 Reel Drive je jídlo, jde o old school online slot. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat 5 Reel Drive. Za sázku v rozpětí od 2 až do 18 Kč nabídne až 9 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 5x výši vaší sázky.

Online Automat 5 Reel Drive a jeho údaje

5 Reel Drive
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 18
Maximální výhra: 20128
Výhernost: 96,95%

Prohlédněte si online výherní automat 5 Reel Drive

Zkuste si automat 5 Reel Drive

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot 5 Reel Drive?

Až 9 výherních možností nabízí online výherní automat 5 Reel Drive na pěti válcích a třech herních řadách. Na old school výherním automatu 5 Reel Drive můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 18 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu 5 Reel Drive umožnit také symboly Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti Microgaming

Kde si zahrát automat 5 Reel Drive


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online výherní automat 5 Reel Drive

Online výherní automat 5 Reel Drive

Hlavním motivem online výherního automatu 5 Reel Drive je jídlo, jde o old school online slot. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9