Online výherní automat Big Top

Výherní automat Big Top se řadí mezi old school online automaty se symboly zvířat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Slot Big Top má tři hrací řady a pět válců na kterých je 9 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 200 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Big Top – souhrn údajů o výherním automatu

Big Top
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 25000
Výhernost: 96,94%

Online Výherní Automat Big Top – podívejte se na něj

Vyzkoušejte si automat Big Top

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Big Top?

Až 9 výherních možností nabízí online slot Big Top na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online slotu Big Top můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 200 Kč na jednu otáčku. Výhry na výherním automatu Big Top vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Tento online slot byl vytvořen společností Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

  • 5 Reel Drive
  • Break Away
  • Cashville

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Big Top


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online výherní automat Big Top

Online výherní automat Big Top

Big Top online výherní automat k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1