Online výherní automat Break Da Bank

Break Da Bank se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je BAR. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 125 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Break Da Bank

Break Da Bank
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 68000
Výhernost: 95,75%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Break Da Bank

Break Da Bank online výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Break Da Bank?

Až 5 výherních možností nabízí online výherní automat Break Da Bank na třech válcích a třech herních řadách. Break Da Bank je old school výherním automatem s možností sázky až do výše 125 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru může na automatu Break Da Bank umožnit také symbol Wild.

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

  • 5 Reel Drive
  • Break Away
  • Cashville

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Break Da Bank


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online slot Break Da Bank

Online výherní automat Break Da Bank

Zkuste si automat Break Da Bank. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0