Online výherní automat Football Star

Online výherní automat Football Star se funkčností řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je sport. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Online slot Football Star má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 15 Free spinů. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 15 Free spinů.

Parametry online slotu Football Star

Football Star
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 265512,5
Výhernost: 96,29%

Koukněte se jak vypadá online automat Football Star

Vyzkoušejte si automat Football Star

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Football Star?

Výherních možností na online slotu Football Star je celkem 243 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém výherním automatu Football Star si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 50 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Football Star umožnit také symboly Wild, Scatter a Free-Spin.

Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

  • 5 Reel Drive
  • Break Away
  • Cashville

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Football Star


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na výherní automat Football Star

Online výherní automat Football Star

Online Automat Football Star na zkoušku. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9