Herní automat 7 Sins

Moderní výherní automat 7 Sins jehož hlavním motivem jsou pohádky. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Slot 7 Sins to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 243 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 25x vaší sázku.

Údaje online slotu 7 Sins

7 Sins
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 474000
Výhernost: 96,30%

Online Výherní Automat 7 Sins – podívejte se na něj

Otestovat online automat 7 Sins

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu 7 Sins

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat 7 Sins. 7 Sins, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu 7 Sins můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu 7 Sins


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu 7 Sins

Herní automat 7 Sins

7 Sins výherní automat na zkoušku. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1