Herní automat Happy Halloween

Moderní online výherní automat Happy Halloween jehož hlavním motivem jsou halloween. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 50 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 125 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 4-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 10x volné zatočení.

Informace o výherním automatu Happy Halloween

Happy Halloween
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Galerie výherního automatu Happy Halloween

Happy Halloween online automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Happy Halloween?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 50 výherních variant. Happy Halloween je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 125 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Happy Halloween také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Automat Happy Halloween vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Happy Halloween


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online výherní automat Happy Halloween

Herní automat Happy Halloween

Zkuste si zahrát na výherním automatu Happy Halloween. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2