Herní automat Perfect Gems

Online Automat Perfect Gems se řadí mezi moderní online sloty s diamantovými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Hrací automat Perfect Gems nabídne šest válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 21609 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 100 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Perfektní Scatter 3x v hracím poli přinese 9x volné zatočení.

Výherní Automat Perfect Gems a jeho údaje

Perfect Gems
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Galerie online slotu Perfect Gems

Zkuste si zahrát na výherním automatu Perfect Gems

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Perfect Gems?

Výherních možností na online výherním automatu Perfect Gems je celkem 21609 a to na šesti válcích a čtyřech herních řadách. Jako každý moderní online výherní automat i Perfect Gems umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,2 Kč a 100 Kč. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Play’n GO je výrobcem tohoto online výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Perfect Gems


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Výherní Automat Perfect Gems a naše hodnocení

Herní automat Perfect Gems

Perfect Gems online slot k vyzkoušení. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1