Hrací automat Banana Rock

Moderní online slot Banana Rock jehož hlavním motivem jsou zvířata. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Slot Banana Rock má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 200 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit dva symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Informace o online výherním automatu Banana Rock

Banana Rock
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,60%

Online Slot Banana Rock – podívejte se na něj

Otestovat online automat Banana Rock

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Banana Rock

Výherních možností na online slotu Banana Rock je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Banana Rock můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 200 Kč na jednu otáčku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Banana Rock


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Banana Rock

Hrací automat Banana Rock

Zkuste si zahrát na online slotu Banana Rock. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9