Hrací automat Game of Gladiators

Výherní Automat s antickými symboly, to je moderní online automat Game of Gladiators. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 5000-ti násobku vaší vsazené částky.

Game of Gladiators – informace o výherním automatu

Game of Gladiators
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,42%

Výherní Automat Game of Gladiators – prohlédněte si jej

Zkuste si automat Game of Gladiators

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Game of Gladiators

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Moderní online výherní automat Game of Gladiators nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Game of Gladiators umožnit také symboly Bonus a Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Game of Gladiators


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Game of Gladiators

Hrací automat Game of Gladiators

Otestujte si online výherní automat Game of Gladiators. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1