Hrací automat Grim Muerto

Grim Muerto je online slot se symboly lebek, jde tématem o moderní online výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Online výherní automat Grim Muerto má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 100 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Informace o online slotu Grim Muerto

Grim Muerto
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,51%

Několik obrázků ze hry online slotu Grim Muerto

Vyzkoušet si slot Grim Muerto

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Grim Muerto

Na online slotu Grim Muerto je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Jako každý moderní výherní automat i Grim Muerto umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 100 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Grim Muerto umožnit také symboly Wild a Scatter.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Výherní Automat Grim Muerto, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Grim Muerto

Hrací automat Grim Muerto

Vyzkoušejte si automat Grim Muerto. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2