Hrací automat Lucky Diamonds

Výherní automat Lucky Diamonds se řadí mezi old school online sloty se symboly BAR. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 1 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 300 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Diamant, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Lucky Diamonds – souhrn údajů o výherním automatu

Lucky Diamonds
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 250000
Výhernost: 95,87% – 95,94%

Podívejte se na online slot Lucky Diamonds

Výherní Automat Lucky Diamonds na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Lucky Diamonds

1 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Lucky Diamonds. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Lucky Diamonds umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 300 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Lucky Diamonds můžete také díky symbolu Wild.

Online Výherní Automat Lucky Diamonds vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Lucky Diamonds


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro výherní automat Lucky Diamonds

Hrací automat Lucky Diamonds

Lucky Diamonds online slot na zkoušku. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7